Apartamenty Čertovka < >
TIP
  • Pozor! V únoru máme několik volných termínů z vrácených rezervací. Podívejte se do našeho rezervačního kalendáře.
  • Facebook. Become our friend on Facebook. Be in contact with us and our offers & specials will not miss you!

Máte zájem se prezentovat na Apartmany-Certovka.cz?

nabídka pro majitele apartmánů

Majitelům apartmánů v Čertovce nabízíme dvě úrovně služeb:

 1. Služba "Full service apartmánu"

V rámci této služby převezmeme za Vás všechny starosti s pronájmem Vašeho apartmánu a budeme se kompletně starat o zhodnocování Vaší investice. Co to obnáší? Připravíme pro Vás unifikovanou prezentaci apartmánu na tomto webu včetně on-line rezervačního systému, obstaráme komunikaci s hosty včetně vlastního předání apartmánu a kvalitního úklidu. Dále se postaráme o profesionální prezentaci a jednotnou cenovou politiku v rámci Apartmánů Čertovka. V rámci služby vybavíme každý apartmán informačními materiály ušitými na míru v korporátním designu. Další obrovskou výhodou našeho systému je to, že svůj apartmán můžete využívat zcela libovolně po celý rok. My si rozhodně nebudeme klást žádné podmínky na blokaci. Systém "full service apartmánu" nevyžaduje z Vaší strany žádnou vstupní investici. Naš cíl je jednoduchý, chceme Vám nabídnout dobrou službu a hostům kvalitní ubytování. Spoluprací s námi můžete maximalizovat potenciál Vašeho apartmánu, teprve pak dává investice do "druhého domova" na horách opravdový smysl. Cena služby v ceníku.

2. Služba "Inzerce apartmánu"

Máte už systém pronájmu zaběhnutý a nic nechcete měnit? Nevadí. Můžeme Vám nabídnout inzertní službu. Připravíme pro Vás jednotnou prezentaci apartmánu v duchu tohoto webu bez rezervačního systému. Management pronájmu tak budete mít zcela ve vlastních rukou. Cena služby v ceníku.

Nabídka reklamního prostoru pro partnery

1. Služba "Firemní partnerství"

Máte zájem se stát naším partnerem a inzerovat na našem webu? Staňte se partnerem apartmánů Čertovka. Cílem spolupráce je, aby hosté, kteří  bydlí v apartmánech Čertovka, zamířili primárně k Vám - našim partnerům, kde dostanou kvalitní služby za lepší ceny. Ano, v Harrachově hledáme strategické partnery.  Za to Vám nabízíme reklamní prostor ve formě banneru o velikosti 120x150-300 pix vpravo od hlavního okna. Více v ceníku.

2. Služba "Firemní inzerce"

Nechcete-li nebo nemůžete-li nám nabídnout protihodnotu ve formě slevového programu pro hosty nebo pro nás, v takovém případě na tomto webu můžete inzerovat za úplatu. Více v ceníku.

 
Naszych partnerów
 

Pogoda w Harrachovie

Jak znaleźć Apartamenty Čertovka?