Apartmány Čertovka < >
TIP
  • Pozor! V únoru máme několik volných termínů z vrácených rezervací. Podívejte se do našeho rezervačního kalendáře.
  • Facebook. Staňte se našimi fanoušky na Facebooku. Buďte s námi v kontaktu, žádná sleva nebo akce vám pak neuteče.

Slevy & Akce v Apartmánech Čertovka

last minute sleva

Chcete-li být informování o naší nabídce "Last Minute", staňte se našimi přáteli na FACEBOOKu a my Vás budeme informovat o aktuální nabídce last minute. Žádná důležitá "Last minute" informace vás nemine.  

Sleva 7+

Na pobyty 7 dní a více poskytujeme slevy. Slevy se mění v závislosti na roční době. Více v ceníku u zvoleného apartmánu.      

Obrázková soutěž. Pozor, každý vyhrává!

Malují Vaše děti rády obrázky? Pokud ano, zúčastněte se naší velké obrázkové soutěže. A není to soutěž ledasjaká, každý obrázek u nás totiž vyhrává. Soutěž probíhá neustále. Zapojte se taky! Slevu za obrázek nelze kombinovat s jinými slevami nebo akčními nabídkami, děkujeme za pochopení.

Jak soutěžit?

1. Stáhněte si šablonu s polem na malování. Vytiskněte si ji a děti na ni mohou namalovat obrázek. Téma obrázku tentokrát zní: "Jak si představujete mamuta, kterého můžete vidět z balkónů v Apartmánech Čertovka".

2. Naskenujte obrázek a pošlete nám jej zpět ve formátu jpg zpět na info@apartmany-certovka.cz 

3. Všechna díla budou vystavena na naší facebook-stránce a pomocí kliknutí na "To se mi líbí" pod konkrétní fotkou pro ni můžete hlasovat a dát tak najevo, že je pro vás ta nej.

Každý obrázek, který nám pošlete, vyhrává 500 Kč, které Vám odečteme z ceny rezervace týdenního pobytu.  Jako bonus nejhezčí obrázky na konci roku vyvěsíme na tomto webu.  

 
Naši partneři
 

Počasí Harrachov

Kde jsou Apartmány Čertovka?